ماندگاری ایمپلنت دندان

ماندگاری ایمپلنت دندان


اصلاح طرح لبخند چیست؟

اصلاح طرح لبخند عملیاتی است وابسته به یکسری پروسه های ارتودنسی و دندانپزشکی، که در طی آن مشکلات و بدشکلی های دهان و دندان، به طور کلی و در جهت داشتن لبخندی زیباتر مرتفع می شود، اگرچه واژه اصلاح لبخند بیشتر یک وجه زیبایی شناسی را در ذهن مجسم می کند ولی این مسئله تا حد زیادی نیز سلامت دندان ها را ارتقاء خواهد داد.

اصلاح طرح لبخند چیست؟
اصلاح طرح لبخند چیست؟

اصلاح طرح لبخند چیست؟

موارد موثر در اصلاح طرح لبخند

  1. هماهنگی فک و دندان
  2. جای خالی دندان در صورت از دست دادن یکی از آنها
  3. فواصل بین دندانی
  4. عدم تراز بودن دندان ها
  5. رنگ دندان ها
  6. و…

رنگ دندان ها: استفاده از کامپوزیت ونیر از جمله مواردی است که برای تغییر رنگ دندان در فرآیند اصلاح لبخند مورد توجه قرار دارد، روش های دیگر نیز می تواند شامل کاشت ایمپلنت دندان، باندینگ کامپوزیت، پل دندانپزشکی یا بریج، گذاشتن تاج دندان و یا روکش دندان ها باشد.

تراز نبودن دندان ها: نامرتبی دندان ها یا کراودینگ، مشکلاتی از قبیل کج بودن و بدفرمی های مختلف دندان را شامل می شود که همگی در نهایت تاثیری منفی در زیبایی لبخند شخص دارند، روش های درمان این مشکل متفاوت است و اغلب ارتودنسی و لمینت بیشترین کاربرد را در این خصوص دارد.

اصلاح طرح لبخند چیست؟
اصلاح طرح لبخند چیست؟

دکترامیر محمدی :

 متخصص جراحی دهان ، فک و صورت هستند و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش می باشند که جز رتبه های برتر آزمون بورد تخصصی و از برترین و با تجربه ترین جراحان تهران هستند ، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی همدان، که قطب فک و صورت ایران محسوب میشود ، می باشند ، و نیز چندین مقاله وترجمه کتاب در زمینه جراحی بینی و فک در ISI و مجله های معتبرجهان دارند.

هزینه ایمپلنت دندان با دکتر امیر محمدی چقدر است ؟

ایمپلنت دندان ( کاشت دندان ) به ازای هر واحد ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان می باشد علاوه بر این شما می توانید از مزایای زیر بهره ببرید . 

مزایای ایمپلنت با دکتر امیر محمدی :

۱-  پرداخت هزینه به صورت اقساط می باشد

۲-  انجام کاشت ایمپلنت فول موس ( کل دهان ) انجام میشود

۳- مشاوره رایگان

  • اگر تمایل دارید از این مزایا استفاده کنید همین الان با شماره ۰۹۱۲۰۹۵۷۰۱۳ تماس بگیر یا فرم نوبت دهی  را پر کنید . 

Appointment

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید