سدیشن در دندانپزشکی

سدیشن در دندانپزشکی


سن ایمپلنت دندان

فاکتور سن برای کسانی کاشت ایمپلنت دندان را انجام می دهند تا حدودی دارای اهمیت می باشد زیرا ایمپلنت را نمی توان برای افراد نوجوان و جوانانی که فک آنها به اندازه کافی رشد نکرده است انجام داد. در این حالت با بالا رفتن سن و رشد فک موقعیت ایمپلنت در استخوان فک تغییر می کند و ممکن است کج بشود.
از طرفی بالا رفتن سن نیز از تراکم استخوانی در استخوان فک کاسته می شود و نمی تواند ایمپلنت را محکم نگه دارد.

سن ایمپلنت دندان
سن ایمپلنت دندان

کمترین سن برای ایمپلنت دندان

زمانی که رشد فک تا ۱۸ یا ۲۰ سالگی ادامه دارد توصیه می شود که برای انجام درمان عجله نشود. البته باید گفت این مسئله در افراد گوناگون فرق دارد، ارزیابی رشد فک بوسیله آزمایش های مختلف امکان پذیر می باشد.

بیشترین سن درمان ایمپلنت

برای ایمپلنت هیچ سن حداکثری وجود نداد و تا زمانی که فرد دارای تراکم استخوانی مناسب باشد می تواند ایمپلنت دندان را انجام دهد در این زمینه حتی افرادی که بالای ۹۰ سال سن دارند نیز می توانند بدون هیچ مشکلی تحت درمان قرار گیرند.

حتما بخوانید : علت پوسیدگی دندان چیست ؟

بهترین سن انجام ایمپلنت چه سنی است؟

تمام رشد در استخوان فک دختران ۱۴ تا ۱۶ سالگی می باشد و در پسران ۱۷ سالگی است. اگر افراد در زیر این سن به هر دلیلی دندانی را از دست بدهند برای کاشت ایمپلنت بهتر است که تا ۱۸ سالگی صبر کنند و بعد عمل کاشت ایمپلنت را انجام دهند. زیرا کاشت ایمپلنت برای افراد کمتر از ۱۸ سال به هیچ وجه توصیه نمی گردد.
پیش از انجام عمل کاشت ایمپلنت باید میزان تراکم استخوان و حجم استخوان بررسی گردد و سپس برای درمان اقدام شود. و همچنین این نکته را در نظر گرفت که برای کاشت ایمپلنت حتماً باید به یک متخصص ایمپلنت مراجعه نمود.

سن ایمپلنت دندان
سن ایمپلنت دندان

دکترامیر محمدی :

 متخصص جراحی دهان ، فک و صورت هستند و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش می باشند که جز رتبه های برتر آزمون بورد تخصصی و از برترین و با تجربه ترین جراحان تهران هستند ، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی همدان، که قطب فک و صورت ایران محسوب میشود ، می باشند . و نیز چندین مقاله وترجمه کتاب در زمینه جراحی بینی و فک در ISI و مجله های معتبرجهان دارند.

هزینه ایمپلنت دندان با دکتر امیر محمدی چقدر است ؟

ایمپلنت دندان ( کاشت دندان ) به ازای هر واحد ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان می باشد علاوه بر این شما می توانید از مزایای زیر بهره ببرید . 

مزایای ایمپلنت با دکتر امیر محمدی :

۱-  پرداخت هزینه به صورت اقساط می باشد

۲-  انجام کاشت ایمپلنت فول موس ( کل دهان ) انجام میشود

۳- مشاوره رایگان

شماره تماس :tel:0912095701

Appointment

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید