تعداد ایمپلنت لازم برای اوردنچر

تعداد ایمپلنت لازم برای اوردنچر


قیمت پانچ دندان

در مرحله اول، لثه و دندان ها به دقت توسط دندانپزشک متخصص بررسی می شوند تا از نبود عفونت، نرمی لثه، سختی استخوان فک و … اطمینان یابد. اگر مشکلی بود در ابتدا مشکل ها برطرف شده، و در غیر این صورت در همان جلسه اقدامات اولیه انجام می شود.

پروسه پانچ ایمپلنت به این صورت است که با دستگاه مخصوص پانچ، که دارای سرهای مختلف با اندازه های متفاوتی است، در مکان مورد نظر لثه سوراخی با عمق لازم برای کاشت ایجاد می شود.

قیمت پانچ دندان
قیمت پانچ دندان

در این روش هیچ احتیاجی به جراحی و بریدن لثه نیست و سپس ایمپلنت کاشته می شود و روی آن قالبی موقت که همانند دندان های دیگر، ظاهری طبیعی دارد و به راحتی قابل استفاده است، قرار داده می شود. در حدود سه ماه برای ریکاوری، ترمیم و همچنین جوش خوردن ایمپلنت با استخوان فک احتیاج است، پس از این مدت بیمار به دندان پزشک مراجعه کرده و از دندان هایش قالب گیری می شود. دوهفته زمان برای ساخت تاج دندان دائمی مورد نیاز است که پس از آن تاج دندان دائمی کاشته شده و  کار تمام است.

مراقبت ها

در مدت سه ماه قبل از قرارگیری تاج دندان دائمی، از غذاهای نرم و با دمای متعادل ( نه خیلی سرد و نه خیلی گرم) استفاده کنید. پس از کاشت، شما باید همانند دندان های طبیعی خود از ایمپلنت دندانتان مراقبت کنید. حداقل دوبار در روز مسواک بزنید، روزانه از نخ دندان استفاده کنید، استفاده از دهان شویه های ضدعفونی کننده می تواند مفید باشد.

توصیه خواندن : کاشت ایمپلنت برای افراد سیگاری

مزایای استفاده از روش پانچ ایمپلنت

 • کاهش زمان پروسه/ افزایش سرعت انجام کار
 • حداقل میزان خونریزی
 • عدم احساس درد پس از جراحی
 • نداشتن عوارض ناشی از جراحی مانند کبودی، تورم و …
 • مناسب برای افراد سیگاری
 • نیاز نداشتن به بخیه
 • آسیب نزدن به لثه و استخوان
 • بهبود و ترمیم سریع تر
 • جلوگیری از تحلیل استخوان فک
قیمت پانچ دندان
قیمت پانچ دندان

قیمت پانچ دندان

قیمت پانچ دندان، به مسائل گوناگونی بستگی دارد به عنوان مثال : تعداد دندان های نیازمند به پانچ دندان، موقعیت گپ ایجاد شده جهت کاشت ایمپلنت، نوع ایمپلنت و مواردی از همین قبیل. منتها لازم به ذکر است، از آنجایی که برای پانچ کردن، زمان کمتری صرف می شود و نسبت به جراحی کردن سریع تر و راحت تر انجام می شود هزینه اش در مقایسه با دیگر روش های کاشت کمتر است.

 

دکترامیر محمدی :

 متخصص جراحی دهان ، فک و صورت هستند و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش می باشند که جز رتبه های برتر آزمون بورد تخصصی و از برترین و با تجربه ترین جراحان تهران هستند ، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی همدان، که قطب فک و صورت ایران محسوب میشود ، می باشند . و نیز چندین مقاله وترجمه کتاب در زمینه جراحی بینی و فک در ISI و مجله های معتبرجهان دارند.

هزینه ایمپلنت دندان با دکتر امیر محمدی چقدر است ؟

ایمپلنت دندان ( کاشت دندان ) به ازای هر واحد ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان می باشد علاوه بر این شما می توانید از مزایای زیر بهره ببرید . 

مزایای ایمپلنت با دکتر امیر محمدی :

۱-  پرداخت هزینه به صورت اقساط می باشد

۲-  انجام کاشت ایمپلنت فول موس ( کل دهان ) انجام میشود

۳- مشاوره رایگان

شماره تماس :tel:0912095701

Appointment

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

 • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
 • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.