تغذیه بعد از ایمپلنت + عوارض رژیم نادرست

تغذیه بعد از ایمپلنت + عوارض رژیم نادرست


واقعیت های ایمپلنت های دندانی

واقعیت های ایمپلنت های دندانی
واقعیت های ایمپلنت های دندانی

پنج واقعیت در مورد ایمپلنت های دندانی

۱. عمر ایمپلنت های دندانی را به حدود۶۰۰ سال قبل از میلاد مربوط می دانند، یعنی آن زمانیکه به تازگی انسان ها برای سلامتی خود به مداوا و درمان مسلط شده بودند.
۲.ایمپلنت دندانی یکی از گزینه های ترمیم دندان است که حفظ استخوان طبیعی را می تواند به همراه داشته باشد، در واقع تحقیقات نشان داده است که ایمپلنت دندان می تواند کمک کند به تحریک رشد استخوان.
۳. در سال ۱۹۵۶ گروه کوچکی از دندانپزشکان که موفق به قرار دادن ایمپلنتهای دندانی شدند، آکادمی ایمپلنت دندانپزشکی AAID – آمریکا را به اشتراک گذاشتند تا دانش خود را در مورد ایمپلنتولوژی به اشتراک بگذارند. AAID اولین سازمان حرفه ای در جهان است که به پیشرفت دندانپزشکی و خصوصا ایمپلنت اختصاص یافته است.
۴. در سال۱۹۵۲،جراح ارتوپدی سوئدی “برنامارک” کشف کرد که تیتانیوم به طور طبیعی با استخوانها متصل میگردد، و از آن زمان علم پزشکی و خصوصا دندانپزشکی و ایمپلنت به سرعت رشد کرد. و از حدود ۷۰ سال پیش تا کنون نیز تغییرات زیادی در روش ها و مواد بکار رفته در ایمپلنت بوجود آمده است.

۵. سه میلیون نفر در ایالات متحده دارای ایمپلنت هستند، که تعداد آنها ۵۰۰ هزار نفر در سال رشد می کند

دکترامیر محمدی :

 متخصص جراحی دهان ، فک و صورت هستند و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش می باشند که جز رتبه های برتر آزمون بورد تخصصی و از برترین و با تجربه ترین جراحان تهران هستند ، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی همدان، که قطب فک و صورت ایران محسوب میشود ، می باشند . و نیز چندین مقاله وترجمه کتاب در زمینه جراحی بینی و فک در ISI و مجله های معتبرجهان دارند.

هزینه ایمپلنت دندان با دکتر امیر محمدی چقدر است ؟ ایمپلنت دندان ( کاشت دندان ) به ازای هر واحد ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان می باشد علاوه بر این شما می توانید از مزایای زیر بهره ببرید . 

مزایای ایمپلنت با دکتر امیر محمدی :

۱-  پرداخت هزینه به صورت اقساط می باشد

۲-  انجام کاشت ایمپلنت فول موس ( کل دهان ) انجام میشود

۳- مشاوره رایگان

  • اگر تمایل دارید از این مزایا استفائه کنید همین الان با شماره زیر تماس بگیر یا فرم نوبت دهی  را پر کنید . 

شماره تماس :tel:0912095701

Appointment

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.