ماندگاری ایمپلنت دندان

ماندگاری ایمپلنت دندان


ایمپلنت طلا

ایمپلنت دندانی، دندان مصنوعی های دائمی می باشند که در فک کاشته می شوند. و آنها درست مانند دندان طبیعی عمل می کنند. و طرفداران آن به گونه است که دندان مصنوعی استفاده نمی کنند و تنها تمایل به کاشت ایمپلنت دندانی دارند.
کاشت ایمپلنت طلا تا حدودی موجب غرور و فخر فروشی نیز می شود. اگر تمایل به کاشت ایمپلنت طلا دارید باید نکات لازم و اطلاعت لازم را در بدست آورید.

ایمپلنت طلا
ایمپلنت طلا

اجزای ایمپلنت طلا

ایمپلنت طلا دارای دو قطعه است که فیکسچر ایمپلنت تیتانیوم که توسط عمل جراحی داخل استخوان فک پیچ می شوند و دندای طلای واقعی، که دندان طلا به ایمپلنت متصل می شود و مانند یک دندان طبیعی عمل می کند. از ایمپلنت طلا می توان برای جویدن و گاز زدن استفاده نمود. و همچنین مانند دندان های طبیعی آن را تمیز کرد و نمی توان آنرا کشید.

 

انواع ایمپلنت طلا

ایمپلنت های طلا دائمی می باشند. البته اگر ظاهر آنرا دوست دارید اما احساس می کنید که در محل کار مناسب نمی باشد، می توانید یک ایمپلنت پرسلن با یک کلاه یا تاج طلا انتخاب نمایید. بنابراین شما می توانید روکش طلا را در محیط کار و جلسات بردارید و در جایی که مورد نیازتان می باشد از روکش دندان طلا استفاده کنید.

حتما بخوانید : سن مناسب کاشت ایمپلنت دندان

ویژگیهای ایمپلنت طلایی دندان

دندان طلا را همچنین می توان با سنگ های اضافی و انجام طراحی تزئین کرد. همچنین می توانید برای برای درخشش بخشیدن به لبخند خود، دندان های طلایی را که در دهان خود قرار داده اید با الماس یا سنگ قیمتی واقعی یا حتی مصنوعی تزیین کنید.

ایمپلنت طلا
ایمپلنت طلا

ایمپلنت دندان طلایی و مزایای آن

-در مورد ایمپلنت طلا و مزایای آن می توان گفت که همانند مزایای دیگر انواع ایمپلنت های دندانی است.

-آنها همانند بریج که فشار بر دندان های جانبی خود وارد می کنند، فشار کمتری بر روی دندان جانبی خود وارد می کنند، زیرا آنها بجای اینکه به دندان های پهلویی خود تکیه کنند در استخوان فک کاشته می شوند.

-لازم نیست نگران افتادن آنها باشید و می توانید هر نوع ماده غذایی که علاقه دارید میل کنید.

-تمیز کردن آنها نیاز به روش خاصی ندارد و از چسب دندان مصنوعی که ناخوشایند می باشد استفاده نمی کنید.

-دندان طلا می تواند به دهانتان سبک دلخواه را بدهد البته بستگی به انتخاب سبک شما دارد.

تذکر در نصب ایمپلنت طلا

اگر می خواهید ایمپلنت طلا نصب کنید این را در نظر بگیرید که این تصمیم از نوع دائمی و غیرقابل تغییر می باشد. می توان گفت تغییر آن در آینده، بسیار پیچیده و دردناک و پرهزینه و حتی در مواردی غیر ممکن است.
انجام ایمپلنت نیز در افرادی که دارای استخوان فک ضعیف هستند یا سابقه بیماری جدی لثه دارند، موفقیت کمتری دارد بنابراین حتما با متخصص ایمپلنت در این زمینه صحبت شود.

دکترامیر محمدی :

 متخصص جراحی دهان ، فک و صورت هستند و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش می باشند که جز رتبه های برتر آزمون بورد تخصصی و از برترین و با تجربه ترین جراحان تهران هستند ، ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی همدان، که قطب فک و صورت ایران محسوب میشود ، می باشند . و نیز چندین مقاله وترجمه کتاب در زمینه جراحی بینی و فک در ISI و مجله های معتبرجهان دارند.

هزینه ایمپلنت دندان با دکتر امیر محمدی چقدر است ؟

ایمپلنت دندان ( کاشت دندان ) به ازای هر واحد ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان می باشد علاوه بر این شما می توانید از مزایای زیر بهره ببرید . 

مزایای ایمپلنت با دکتر امیر محمدی :

۱-  پرداخت هزینه به صورت اقساط می باشد

۲-  انجام کاشت ایمپلنت فول موس ( کل دهان ) انجام میشود

۳- مشاوره رایگان

شماره تماس :tel:0912095701

Appointment

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.